Blender Alfa

2 410,00 zł

Blender Alfa

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Historia polskiej marki ALFA to kilkadziesiąt lat tradycji.


Obecnie ALFA to niekwestionowany lider w produkcji wyciskarek wolnoobrotowych, pras do tłoczenia oleju na zimno czy blenderów wysokoobrotowych.


Tak naprawdę nie tylko my pracowaliśmy nad sukcesem marki. To przede wszystkim Państwa uznanie utwierdziło nas w przekonaniu, że polskie marki mogą być i nadal są doceniane przez konsumentów.


W 2016 roku marka ALFA otrzymała wyróżnienie w plebiscycie Laur Konsumenta – Odkrycie 2016

Dziękujemy za to, że jesteście z nami przez kolejne lata, co wpłynęło na otrzymanie kolejnych wyróżnień w postaci – Laur Konsumenta 2017 oraz Laur Konsumenta 2018.


Ostatecznie, dzięki Państwa zadowoleniu w roku 2019 marka ALFA otrzymała Laur Konsumenta 2019 GRAND PRIXSerdecznie dziękujemy za uznanie z Państwa strony!!! Jednocześnie zapewniamy, że nie spoczniemy jedynie na laurach :)
a w dalszym ciągu będziemy dbać, by dostarczane przez nas produkty pod marką ALFA cechowały się przede wszystkim najwyższą jakością i funkcjonalnością, gdyż zadowolenie Klienta jest dla nas rzeczą priorytetową.
BLENDER WYSOKOOBROTOWY ALFA

Amerykańska jakość, japońskie ostrze – POLSKA PRODUKCJA – Blender AlfaJedno urządzenie – a tak wiele możliwości !

Blender Alfa to rewelacyjny blender, który zastąpi kilka innych urządzeń kuchennych. Przy pomocy blendera Alfa można przygotować:

* gęste zupy warzywne

* soki owocowe i warzywne

* koktajle

* przeciery

* mleka roślinne

* lody i mrożone desery

* posiłki przecierowe dla małych dzieci

* sosy

* ciasta płynne

i wszystko, na co w danej chwili masz ochotę – niech nie ogranicza Cię wyobraźnia.Najwyższej jakości komponenty!

Pojemnik do miksowania żywności wykonany z tritanu bez zawartości szkodliwych substancji, m.in. bisfenolu A – BPA Free. Dzięki temu z powodzeniem wszystkie posiłki możemy podawać nawet bardzo małym dzieciom bez obawy o ich zdrowie. Niezmiernie wytrzymały materiał, odporny na niskie i wysokie temperatury.Wysokiej jakości silnik – niezwykle mocny i bezawaryjny silnik to aż 10 lat gwarancji.

Najwyższej jakości japońskie ostrza – pracuj jednym urządzeniem przez długie lata.

Łatwe czyszczenie!

Po zakończeniu pracy wystarczy do dzbana blendera wlać trochę wody z kroplą płynu do mycia naczyń i na chwilę uruchomić pracę. Wodę wylać i przepłukać pod bieżącą wodą – pozostawić do wyschnięcia. Prawda, że niezwykle łatwe. Uwaga! Ze względu na niesamowicie ostre noże należy bardzo uważać, jeżeli zdecydujemy się na ręczne mycie dzbana. Podstawę silnika czyścić przy pomocy delikatnej ściereczki. Zawsze odłączyć silnik od zasilania przed czyszczeniem obudowy.Czytelny panel dotykowy!

Programy automatyczne, zaprogramowane do przygotowywania: lodów, soków, zup, przecierów oraz suchych składników. Praca pulsacyjna, praca manualna, 6-cio stopniowa regulacja prędkości.

Dane techniczne:

Model: Alfa

Moc znamionowa: 1500 W (220V - 240V  50 / 60Hz)

Waga: ok. 8 kg

Pojemność dzbana: 2 l

Liczba obrotów – 30 tys./min.

Gwarancja: silnik – 10 lat, pozostałe elementy – 2 lata

LifeWellness
144
105 Przedmioty

Specyficzne kody