• -50%

Blender próżniowy Alfa biały

2 970,00 zł
1 485,00 zł Zniżka 50%
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Blender próżniowy Alfa 

Oferta nie łączy się z innymi promocjami - kodami promocyjnymi

(oferty z dodanym dodatkowym kodem promocyjnym nie będą realizowane)

Blender próżniowy Alfa to produkt łączący wszystkie zalety podstawowego blendera Alfa ze świetnymi funkcjonalnościami technologii próżniowej. Zupy, sosy, soki, smoothie czy przeciery stają się świeższe, wydobywane są wszystkie wartości odżywcze, a ich konsystencja jest dużo gładsza, co daje nam zdecydowanie smaczniejszy produkt. Jednocześnie możemy osiągnąć te wszystkie właściwości przy cichszej pracy najwyższej jakości urządzenia.Zalety blendera próżniowego Alfa:

Mechanizm próżniowy

 odsysanie powietrza pozwala blenderowi na dużo efektywniejszą pracę oraz dużo wyższą jakość produktu - nasze wyroby nie będą ulegały dzięki temu oksydacji, co pozwoli zachować im świeżość i właściwości zdrowotne na dłużej; znaczy to też, że wszystkie otrzymane przetwory będą dużo bardziej klarowne i gładkie, dzięki wyższej jakości pracy blendera.

Ogromna łatwość obsługi 

do dyspozycji użytkownika jest 5 trybów w tym jeden do własnego dostosowania - większość pracy wymaga jedynie wciśnięcia kilku przycisków, aby za chwilę otrzymać pyszną zupę, smoothie lub inny wymarzony produkt .

Niższy poziom hałasu 

blender próżniowy Alfa charakteryzuje się znacząco niższym hałasem (na poziomie rozmowy pomiędzy dwoma osobami).

Najwyższej jakości komponenty 

pojemnik do miksowania żywności wykonany z tritanu bez zawartości szkodliwych substancji, m.in. bisfenolu A – BPA Free. Dzięki temu z powodzeniem wszystkie posiłki możemy podawać nawet bardzo małym dzieciom bez obawy o ich zdrowie. Niezmiernie wytrzymały materiał, odporny na niskie i wysokie temperatury.

Wysokiej jakości silnik 

niezwykle mocny i bezawaryjny silnik 

Najwyższej jakości japońskie ostrza – pracuj jednym urządzeniem przez długie lata.

Łatwe czyszczenie

po zakończeniu pracy wystarczy do dzbana blendera wlać trochę wody z kroplą płynu do mycia naczyń i na chwilę uruchomić pracę. Wodę wylać i przepłukać pod bieżącą wodą – pozostawić do wyschnięcia. (Uwaga! Ze względu na niesamowicie ostre noże należy bardzo uważać, jeżeli zdecydujemy się na ręczne mycie dzbana. Podstawę silnika czyścić przy pomocy delikatnej ściereczki. Zawsze odłączyć silnik od zasilania przed czyszczeniem obudowy).

Zabezpieczająca pokrywa

sprawia, że urządzenie jest bezpieczniejsze w użyciu.

Blender próżniowy posiada 5 programów

(4 automatyczne i 1 manualny):

Lody - Program do przygotowywania smoothie lub sorbetów;

Marchew - Program do przygotowywania soków z warzyw;

Orzech - Program do kruszenia orzechów, przygotowywania dżemów;

Zupa - Program do przygotowywania zup;

DIY - Program manualny, który można dostosować do indywidualnych potrzeb.To oczywiście nie koniec funkcji naszego blendera. Świetnie sprawdzi on się również w przygotowywaniu koktajli, posiłków dla małych dzieci, sosów czy przecierów - z blenderem próżniowym Alfa ogranicza się jedynie twoja własna wyobraźnia!Dane techniczne:

Model: Blender Alfa

Moc: 1000 W, 220-240 V, 50-60 Hz

Dzban: materiał - tritan BPA free

Liczba obrotów: do 30 tys./min.

Poziom hałasu: 60-80 dB

Gwarancja: 2/2 lata

5512
195 Przedmioty

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.