Soczysty Detox 1 dzień

96,00 zł
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Soczysty Detox 1 dzień

NA CZYM POLEGA DIETA SOKOWA?

Jeśli chcesz oczyścić swój organizm z nagromadzonych toksyn to dieta stworzona przez Soczyście z pewnością jest dla Ciebie! Nasze soki wyciskane metodą wolnoobrotową to połączenie owoców i warzyw w pysznej odsłonie. Jednodniowa dieta sokowa nie tylko ekspresowo oczyści Twój organizm z toksyn, ale także będzie ucztą dla Twojego podniebienia.


DLA KOGO JEST DIETA SOKOWA

Czujesz się zestresowany i zmęczony codziennością? Brakuje Ci sił, żeby wstać rano z łóżka? W takim razie jednodniowa dieta sokowa jest właśnie dla Ciebie! Nasza jednodniowa dieta została stworzona specjalnie dla tych, którzy chcieliby w naturalny sposób oczyścić swój organizm. Postaw na nasz pakiet sokowy, żeby poczuć energię płynącą ze specjalnie dobranych przez nas składników. Nasze soki to solidna dawka witamin i mikroelementów, która z powodzeniem zastąpi tradycyjne posiłki. A wszystko to dostajesz w pakiecie sześciu soków w przepysznych wariantach smakowych.

KORZYŚCI Z KURACJI SOKOWEJ


Choć może się wydawać, że jeden dzień to niewiele czasu, dla Twojego organizmu to kilkanaście godzin aktywnego funkcjonowania. Dlatego właśnie dieta sokowa to optymalne rozwiązanie dla tych, którzy czują się przemęczeni i chcą skutecznie usunąć ze swojego organizmu nagromadzone toksyny.

Ponadto ten rodzaj diety dostarczy Twojemu organizmowi mikro- i makroelementów, które są niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania. Nasza dieta to bomba witaminowa, która może być miłą odmianą od codziennych nawyków żywieniowych. Tak wiele korzyści płynących ze stosowania tego rodzaju diety sprawia, że coraz więcej osób sięga po próbkę jej możliwości w postaci pakietu soków.

Nie czekaj i zamów już dziś dietę sokową! Podaruj sobie Zdrowie!

Uwaga! Zamówienia na detox 1-dniowy wysyłane są od poniedziałku do czwartku. Ważne, by podać taki adres do wysyłki, żeby móc odebrać przesyłkę kolejnego dnia. W chwili obecnej zamówione detoxy można odebrać osobiście w naszych Kawiarniach Soczyście:

1. Katowice, ul. 1 Maja 41, czynne od 08:00-16:00

326
989 Przedmioty

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.