Wyciskarka HUROM HF 2G Szczotkowana Stal

96B5-32601

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

2 590,00 zł brutto

Więcej informacji

Darmowa dostawa w Warszawie w ciągu 6 godzin!

Dotyczy zamówień zakupionych i opłaconych do godziny 16.00.

Wniesienie i pełny instruktaż gratis!

HF1.png

Wyciskarka HF 2G to najnowszy model z serii wyciskarek koreańskiego producenta HUROM. W tym modelu obudowa została stworzona ze stali nierdzewnej.

HF2.jpg

HF 2G jest wyposażony w nowy wałek ślimakowy posiadający dwa skrzydła stworzone z GE ULTEMU. Dzięki temu wszystkie składniki są dokładniej miażdżone, co sprawia, że pozyskujemy więcej soku niż w innych modelach wyciskarek.

Soki wyciskane dzięki wyciskarce Hurom HF 2G są nazywane sokami żywymi. Bardzo mała liczba obrotów (43 obr./min.) sprawia, że pozyskiwany sok posiada bardzo dużo witamin i enzymów, a pulpa jest dokładniej odciśnięta.

HF3.jpeg

Dodatkowo w wyciskarce HUROM HF 2G misa została wyposażona w specjalna manetkę, dzięki której w łatwy sposób możemy regulować konsystencję soku. Teraz w szybki sposób przygotujemy zarówno klarowny pyszny sok jak również zdrowy sok zawierający delikatny miąższ.

HF4.jpeg

 HF5.jpg

Korek niekapek (zatyczka wylotu soku) jest wspaniałym udogodnieniem, pozwala na przygotowanie soku z różnych składników. Mieszanie występuje już w misie urządzenia. Dodatkowo dzięki miarce na ściance misy dokładnie wiemy ile soku przygotowaliśmy. W HF 2G z łatwością przygotujemy wspaniałe soki, mleko sojowe, mleko orzechowe, a także potrawy dla dzieci.

HF6.jpg 

Bardzo cicha praca urządzenia sprawi, że możemy przygotować sok o każdej porze dnia. Brak skręcanych elementów pozwoli każdemu w łatwy i przyjemny sposób korzystać z wyciskarki HUROM.

HF7.jpg 

HUROM posiada 2 sita. Te z mniejszymi oczkami jest idealne do wyciskania soków z warzyw i owoców, a także ziół i liści. Sito z większymi oczkami doskonale sprawdzi się w przygotowaniu koktajli, musów czy bazy do zup.

 

HF8.jpg

W SKŁAD ZESTAWU WCHODZĄ:

HF9.jpg

 

 

Opinie

Napisz opinię

Wyciskarka HUROM HF 2G Szczotkowana Stal

Wyciskarka HUROM HF 2G Szczotkowana Stal