Wyciskarka HUROM HE (HU-500) SREBRNY

HE-DBE04

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 290,00 zł brutto

-200,00 zł

1 490,00 zł brutto

Więcej informacji

Darmowa dostawa w Warszawie w ciągu 6 godzin!

Dotyczy zamówień zakupionych i opłaconych do godziny 16.00.

Wniesienie i pełny instruktaż gratis!

 

WYCISKARKA HUROM HE (HU-500) - CZERWONA

Wyciskarka do soków HUROM HU-500 jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które dbają o swoje zdrowie. Jest to produkt bardzo uniwersalny ponieważ doskonale sprawdza się do wyciskania soku z twardych, miękkich i liściastych owoców i warzyw, a także różnego rodzaju traw.

HE1.png

Sito oraz ślimak zostały wykonane z GE ULTEMU, a misa z tritanu dzięki temu każdy sok przygotowany w tym modelu wyciskarki będzie miał w sobie pełną gamę witamin i substancji odżywczych.

HE2.png

Hurom HU-500 oprócz wspaniałego designu, który na pewno wkomponuje się w każde wnętrze kuchni posiada szereg udogodnień, które sprawią, że praca z tym urządzeniem będzie przyjemna, a zarazem banalnie prosta. Firma Hurom wprowadziła w tym modelu zatyczkę wylotu soku (tzw. korek niekapek), który umożliwi mieszanie soku w misie wyciskarki. Wolne obroty - 76obr./min - zapobiegają utlenianie się soku, a w konsekwencji tego sok jest pełen witamin. Cicha praca HU-500 pozwala nam przygotować sok o każdej porze nie przeszkadzając przy tym innym domownikom.

HE3.png

W SKŁAD ZESTAWU WCHODZĄ

 zestawHE.jpg

 

10 LAT GWARANCJI

 

Opinie

Napisz opinię

Wyciskarka HUROM HE (HU-500) SREBRNY

Wyciskarka HUROM HE (HU-500) SREBRNY