Obniżka! Wyciskarka HUROM HG 2G CZEKOLADA Zobacz większe

Wyciskarka HUROM HG 2G CZEKOLADA + gratisy za 100 zł

A850-55800_20150310121001

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

1 649,00 zł brutto

-341,00 zł

1 990,00 zł brutto

Więcej informacji

TERAZ DODATKOWE PREZENTY:

SZCZOTKA DO CZYSZCZENIA SITA MAGIC BRUSH

I SUPER OBIERAK DO WARZYW I OWOCÓW !!!

 

Nowy model wyciskarki z serii PREMIUM - HUROM HG 2G CZEKOLADA.

10 LAT GWARANCJI!

Jedyną różnicą po między HG 2G, a innym wyciskarkami z 2 generacji jest materiał, z którego jest wykonana obudowa. Wyciskarka HG 2G wykonana jest ze stali nierdzewnej.


Ergonomiczny i nowoczesny design oraz gama kolorystyczna sprawi, że to urządzenie wspaniale skomponuje się z każdą kuchnią. HG 2G jest wyposażony w nowy wałek ślimakowy posiadający dwa skrzydła stworzone z GE ULTEMU. Dzięki temu wszystkie składniki są dokładniej miażdżone, co sprawia, że pozyskujemy więcej soku niż w innych modelach wyciskarek.

 

Korek niekapek (zatyczka wylotu soku) jest wspaniałym udogodnieniem, pozwala na przygotowanie soku z różnych składników. Mieszanie występuje już w misie urządzenia. Dodatkowo dzięki miarce na ściance misy dokładnie wiemy ile soku przygotowaliśmy. W HG 2G z łatwością przygotujemy wspaniałe soki, mleko sojowe, mleko orzechowe, a także potrawy dla dzieci.

 

 

W wyciskarce HUROM HG 2G misa została wyposażona w specjalna manetkę, dzięki której w łatwy sposób możemy regulować konsystencję soku. Teraz w szybki sposób przygotujemy zarówno klarowny pyszny sok jak również zdrowy sok zawierający delikatny miąższ.

 

Soki wyciskane dzięki wyciskarce Hurom HG 2G są nazywane sokami żywymi. Bardzo mała liczba obrotów (43 obr./min.) sprawia, że pozyskiwany sok posiada bardzo dużo witamin i enzymów, a pulpa jest dokładniej odciśnięta.

 

Bardzo cicha praca urządzenia sprawi, że możemy przygotować sok o każdej porze dnia. Brak skręcanych elementów pozwoli każdemu w łatwy i przyjemny sposób korzystać z wyciskarki HUROM.

 

HUROM posiada 2 sita. Te z mniejszymi oczkami jest idealne do wyciskania soków z warzyw i owoców, a także ziół i liści. Sito z większymi oczkami doskonale sprawdzi się w przygotowaniu koktajli, musów czy bazy do zup.

 HG7.jpg

 

HUROM HG 2G - WYCISKARKA 2 GENERACJI


 

Dane techniczne:

danetechnhg2g.jpg

Opinie

Napisz opinię

Wyciskarka HUROM HG 2G CZEKOLADA + gratisy za 100 zł

Wyciskarka HUROM HG 2G CZEKOLADA + gratisy za 100 zł