Wyciskarka HUROM HH 2G P-TYPE SREBRNA

FBB8-69384_20150310112202

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 790,00 zł brutto

Więcej informacji

Darmowa dostawa w Warszawie w ciągu 6 godzin!

Dotyczy zamówień zakupionych i opłaconych do godziny 16.00.

Wniesienie i pełny instruktaż gratis!

 

WYCISKARKA HUROM HH 2G P-TYPE - SREBRNA

Wyciskarka HUROM HH 2G P Type wyróżnia się doskonałą jakością wyciskanego soku, podczas pracy sok nie nagrzewa się oraz nie napowietrza co powoduje, że są w nim zachowane cenne enzymy, minerały i witaminy. Dzięki P Type możemy wyciskać soki nie tylko z owoców i warzyw, ale także z ziół i zielonych liści.

PTYPESREBRO.jpg

Wyciskarka HUROM HH 2G P Type jest skromniejszą wersją wyciskarek drugiej generacji. P Type nie posiada manetki, która reguluje gęstość soku - jest to jedyna różnica po między tym modelem, a wersjami HH 2G, HG 2G i HF 2G.

P2.png

Nowoczesny design oraz gama kolorystyczna sprawi, że to urządzenie wspaniale skomponuje się z każdym wnętrzem kuchni. HH P Type jest wyposażony w wałek ślimakowy posiadający dwa skrzydła stworzone z GE ULTEMU. Dodatkowo liczba obrotów w tym modelu wynosi 43obr./min., dzięki temu wszystkie składniki są dokładniej miażdżone co sprawia, że pozyskujemy więcej soku niż w innych modelach wyciskarek.

P3.pngKorek niekapek (zatyczka wylotu soku) jest wspaniałym udogodnieniem, pozwala na przygotowanie soku z różnych składników. Mieszanie występuje już w misie urządzenia. Dodatkowo dzięki miarce na ściance misy dokładnie wiemy ile soku przygotowaliśmy. W HH P Type z łatwością przygotujemy wspaniałe soki, mleko sojowe, mleko orzechowe, a także potrawy dla dzieci.

 P4.jpg

 

Bardzo cicha praca urządzenia sprawi, że możemy przygotować sok o każdej porze dnia. Brak skręcanych elementów pozwoli każdemu w łatwy i przyjemny sposób korzystać z wyciskarki HUROM.

P5.jpg

 

P Type posiada 2 sita. Te z mniejszymi oczkami jest idealne do wyciskania soków z warzyw i owoców, a także ziół i liści. Sito z większymi oczkami doskonale sprawdzi się w przygotowaniu koktajli, musów czy bazy do zup.

P6.jpg

10 LAT GWARANCJI!

 

Zestaw zawiera:

P7.png

 

Opinie

Napisz opinię

Wyciskarka HUROM HH 2G P-TYPE SREBRNA

Wyciskarka HUROM HH 2G P-TYPE SREBRNA