Wyciskarka HUROM HH 2G SREBRNA

45B2-970C4_20150310114503

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 890,00 zł brutto

-300,00 zł

2 190,00 zł brutto

Więcej informacji

Darmowa dostawa w Warszawie w ciągu 6 godzin!

Dotyczy zamówień zakupionych i opłaconych do godziny 16.00.

Wniesienie i pełny instruktaż gratis!

 

Innowacyjna wyciskarka HUROM HH 2G - SREBRNA!

10 lat gwarancji!

HH2G1.png

Ergonomiczny i nowoczesny design oraz gama kolorystyczna sprawi, że to urządzenie wspaniale skomponuje się z każdą kuchnią. HH 2G jest wyposażony w nowy wałek ślimakowy posiadający dwa skrzydła stworzone z GE ULTEMU. Dzięki temu wszystkie składniki są dokładniej miażdżone co sprawia, że pozyskujemy więcej soku niż w innych modelach wyciskarek.

HH2G2.png

Korek niekapek (zatyczka wylotu soku) jest wspaniałym udogodnieniem, pozwala na przygotowanie soku z różnych składników. Mieszanie występuje już w misie urządzenia. Dodatkowo dzięki miarce na ściance misy dokładnie wiemy ile soku przygotowaliśmy. W HH2G z łatwością przygotujemy wspaniałe soki, mleko sojowe, mleko orzechowe, a także potrawy dla dzieci.

HH2G3.jpg

 

W wyciskarce HUROM HH 2G misa została wyposażona w specjalna manetkę dzięki której w łatwy sposób możemy regulować konsystencję soku. Teraz w szybki sposób przygotujemy zarówno klarowny pyszny sok jak również zdrowy sok zawierający delikatny miąższ.

HH2G4.jpg

 

Soki wyciskane dzięki wyciskarce Hurom HH 2G są nazywane sokami żywymi. Bardzo mała liczba obrotów (43 obr./min.) sprawia, że pozyskiwany sok posiada bardzo dużo witamin i enzymów, a pulpa jest dokładniej odciśnięta.

HH2G5.jpg

Bardzo cicha praca urządzenia sprawi, że możemy przygotować sok o każdej porze dnia. Brak skręcanych elementów pozwoli każdemu w łatwy i przyjemny sposób korzystać z wyciskarki HUROM.

HH2G6.png

HUROM posiada 2 sita. Te z mniejszymi oczkami jest idealne do wyciskania soków z warzyw i owoców, a także ziół i liści. Sito z większymi oczkami doskonale sprawdzi się w przygotowaniu koktajli, musów czy bazy do zup.

 HH2G7.jpg

W SKŁAD ZESTAWU WCHODZĄ

HH2G8.jpg

 

HH2G9.jpg

Opinie

Napisz opinię

Wyciskarka HUROM HH 2G SREBRNA

Wyciskarka HUROM HH 2G SREBRNA