Wyciskarka HUROM HN - BIAŁY + gratisy za 100 zł

DB17-9124A

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

999,00 zł brutto

-391,00 zł

1 390,00 zł brutto

Więcej informacji

TERAZ DODATKOWE PREZENTY:

SZCZOTKA DO CZYSZCZENIA SITA MAGIC BRUSH

I SUPER OBIERAK DO WARZYW I OWOCÓW !!!

Firma HUROM to światowy lider w produkcji wyciskarek do soku. Począwszy od 1974 roku ciągle udoskonala kolejne modele. Dzięki wytrwałej pracy powstało już kilkanaście modeli wyciskarek do soku.

Wyciskarka Hurom HN - BIAŁA

HNB.jpg

Hurom HN jest wyciskarką pierwszej generacji, która przyciąga uwagę nie tylko ciekawym i eleganckim wyglądem ale także możliwościami jakie oferuje.

Podobnie jak w poprzednich modelach również w wyciskarce Hurom HN zastosowano technologię Slow Squeezing System (SSS) - technologię wolnego wyciskania. Dzięki wolnym obrotom praca wyciskarki przebiega w sposób niezwykle cichy. Jakość wyciśniętego soku jest jeszcze wyższa niż w poprzednich modelach.

Przypominamy, że soki wyciskane przy pomocy wyciskarek Hurom charakteryzują się:

  • zwiększoną ilością enzymów 
  • większą ilością składników odżywczych oraz
  • większą ilością witamin

niż soki uzyskane przy pomocy innych urządzeń służących do produkcji soków.

Dodatkowo w modelu Hurom HN zwiększona została misa, w której wyciskane są soki. Dzięki temu wyciskanie jest jeszcze bardziej komfortowe a mieszanie soków i koktajli jeszcze bardziej efektywniejsze.
W wyciskarkach marki Hurom można wyciskać soki z warzyw, owoców oraz trudnych do wyciśnięcia w innych urządzeniach zielonych liści, źdźbeł czy igieł sosnowych. Dla wyciskarek marki Hurom nie stanowi problemu wyciśnięcie soku również z buraka czerwonego, który swoją strukturą stanowi problem dla sokowirówek. 
W wyciskarce Hurom HN można przygotować również koktajle owocowe poprzez zmieszanie soku z mlekiem czy jogurtem naturalnym, pysznego gęstego smoothie oraz podstaw pod zupy krem, np. z dyni, brokułów itp. 

hn3.jpg

Misa Hurom HN wyposażona jest w korek niekapek, co sprawia, że można z łatwością mieszać soki już w misie i bezpośrednio nalewać je do szklanek. Korek niekapek jest również ważnym elementem w procesie mycia urządzenia, gdyż po skończonej pracy wystarczy zamknąć korek, wlać do misy ok. 2 szklanek wody i włączyć pracę wyciskarki. Po około 2 minutach urządzenie jest wypłukane. Wystarczy jedynie rozłożyć i dokończyć proces mycia pod bieżącą wodą.
Hurom HN został wyposażony w silnik indukcyjny, który inicjuje pracę urządzenia wykonującego tylko 76 obrotów na minutę. Sito i ślimak zastosowane w tym modelu wykonane są z GE ULTEMU dzięki temu każdy sok przygotowany w tym modelu będzie zawierał dużą ilość witamin i substancji odżywczych. Cicha praca HN pozwala nam przygotować sok o każdej porze nie przeszkadzając przy tym innym domownikom.

 

W skład zestawu wchodzi:

korpus-hn.jpg

Korpus wyciskarki

misa-hn.jpg

Misa do soku

pokrywa-hn.jpg

Pokrywa

upychacz.jpg

Popychacz

walek.jpg

Wałek ślimakowy

sito-ultem.jpg

Sito z ultemu

sito-do-musu.jpg

Sito do musów

koszyczek.jpg

Koszyczek

hp poj sok.png

Pojemnik na sok

hp poj pulpa.png

Pojemnik na pulpę

hp szczotka.png

Szczotki do czyszczenia

symbol ks.jpg

Instrukcja obsługi

Opinie

Napisz opinię

Wyciskarka HUROM HN - BIAŁY + gratisy za 100 zł

Wyciskarka HUROM HN - BIAŁY + gratisy za 100 zł