Wyciskarka HUROM HT BURGUNDOWA + gratisy za 100 zł

45B2-970C4_20160324133744

Nowy produkt

1 590,00 zł brutto

-300,00 zł

1 890,00 zł brutto

Więcej informacji

TERAZ DODATKOWE PREZENTY:

SZCZOTKA DO CZYSZCZENIA SITA MAGIC BRUSH

I SUPER OBIERAK DO WARZYW I OWOCÓW !!!

 

Innowacyjna wyciskarka HUROM HT

10 lat gwarancji!

HT1.jpg

Nowa wyciskarka marki Hurom. Jeszcze bardziej nowoczesny design oraz gama kolorystyczna sprawi, że to urządzenie wspaniale skomponuje się z każdą kuchnią. HT jest wyposażony w nowy wałek ślimakowy posiadający dwa skrzydła stworzone z GE ULTEMU. Dzięki temu wszystkie składniki są dokładniej miażdżone co sprawia, że pozyskujemy więcej soku niż w innych modelach wyciskarek.

HT2.png

Korek niekapek (zatyczka wylotu soku) jest wspaniałym udogodnieniem, pozwala na przygotowanie soku z różnych składników. Mieszanie występuje już w misie urządzenia. Dodatkowo dzięki miarce na ściance misy dokładnie wiemy ile soku przygotowaliśmy. W HT z łatwością przygotujemy wspaniałe soki, mleko sojowe, mleko orzechowe, a także potrawy dla dzieci.

W wyciskarce HUROM HT misa została wyposażona w specjalna manetkę dzięki której w łatwy sposób możemy regulować konsystencję soku. Teraz w szybki sposób przygotujemy zarówno klarowny pyszny sok, jak również zdrowy sok zawierający delikatny miąższ.

 

 HT3.jpg

Soki wyciskane dzięki wyciskarce Hurom HT są nazywane sokami żywymi. Bardzo mała liczba obrotów (40 obr./min.) sprawia, że pozyskiwany sok posiada bardzo dużo witamin i enzymów, a pulpa jest dokładniej odciśnięta.

HT4.jpg

Bardzo cicha praca urządzenia sprawi, że możemy przygotować sok o każdej porze dnia. Brak skręcanych elementów pozwoli każdemu w łatwy i przyjemny sposób korzystać z wyciskarki HUROM.

HT5.jpg

HUROM HT posiada 2 sita. Te z mniejszymi oczkami jest idealne do wyciskania soków z warzyw i owoców, a także ziół i liści. Sito z większymi oczkami doskonale sprawdzi się w przygotowaniu koktajli, musów czy bazy do zup.

 HT6.jpg

W SKŁAD ZESTAWU WCHODZĄ

HT7.jpg

 

Opinie

Napisz opinię

Wyciskarka HUROM HT BURGUNDOWA + gratisy za 100 zł

Wyciskarka HUROM HT BURGUNDOWA + gratisy za 100 zł

Produkty powiązane