Kuchnia RAW - Surowo znaczy zdrowo

119,00 zł
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Dla kogo jest ta książka?

Dla fanów zdrowej kuchni.

Dla entuzjastów nieprzetworzonej żywności.

Dla każdego, kto lubi pić świeżo wyciskane soki.

Dla poszukujących zdrowych alternatyw w kuchni.

Dla entuzjastów zielonej energii!

Dla tych co kochają naturę i dbają o zdrowy styl życia.

Dla osób, które chcą oczyścić swój organizm.

Dla tych, którzy chcą spróbować swoich sił w surowej kuchni.

 Napisaliśmy i ugotowaliśmy tę książkę z potrzeby serca. Każdego dnia spotykamy na swojej drodze ludzi, którzy chcą zmienić swoje przyzwyczajenia żywieniowe i zacząć zdrowiej żyć. To dla Was jest ta książka Kochani!

Nie ważne ile masz lat i gdzie mieszkasz. Ważne, że chcesz zmienić swoją dietę i stać się zdrowszym człowiekiem. Poszukujesz, tak jak i my poszukiwaliśmy na swojej drodze najlepszego jadłospisu dla naszego organizmu. Chcemy podzielić się z Tobą tą wiedzą i doświadczeniem. Przyjmij z naszych rąk tę książkę stworzoną, aby pomagać Ci odnaleźć się w surowej kuchni. Poprowadzimy Cię krok po kroku przez poszczególne dania, byś w pełni mógł cieszyć się nieprzetworzoną żywnością.

Katarzyna Gubała

Ekoosobowość i wege ambasadorka. Przeszkoliła przeszło 100 restauracji z kuchni wege i diet wykluczeniowych. Jako diet coach doradza szefom kuchni w układaniu roślinnego menu. Autorka bestsellerowych książek, m.in. Wege w kwadrans i Wege energia. Zakręcona na punkcie zdrowego jedzenia, ekologii, medytacji i uważności. Prowadzi blog www.katarzynagubala.pl.

Zbigniew Bańkowski

Propagator zdrowego trybu życia w zgodzie z naturą. Jego projekt ,,Soczyście" promujący ideę świeżo wyciskanych soków i olejów tłoczonych na zimno zyskał tysiące fanów. Prowadzi sklep www.soczyscie.eu. Jest charyzmatycznym mówcą, z powodzeniem doradza w tematach zdrowotnych na YouTube oraz w telewizji śniadaniowej. 

2005
955 Przedmioty

Specyficzne kody