Olej z nasion chia tłoczony na zimno z 0,5 kg nasion chia

39,80 zł
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Olej z nasion chia (szałwi hiszpańskiej) tłoczony na zimno z 0,5 kg nasion chia

Cena zawiera:

tłoczenie oleju z 0,5 kg nasion chia,

mąkę powstałą po tłoczeniu,

profesjonalną ciemną butelkę szklaną do przechowywania oleju oraz

styropianowe opakowanie butelki, co zapewnia bezpieczeństwo w transporcie.


UWAGA!!!
Z 0,5 kg nasion chia powstanie około 100 ml oleju tłoczonego na zimno. Butelki, w które rozlewany jest olej posiadają 250 ml pojemności, co oznacza, że butelka nie będzie pełna. Jeżeli potrzebujesz większą ilość oleju prosimy o zwielokrotnienie zakupu. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod nr infolinii 22 243 96 46 lub e-mail: biuro@sokiwyciskane.pl.


Olej tłoczony jest na zimno za pomocą naszej prasy do oleju Alfa.

Olej tłoczony jest na zamówienie, co gwarantuje przede wszystkim świeżość oleju. Tłoczenie odbywa się maksymalnie do 4 godzin przed wysyłką. Z uwagi na fakt, że świeżo tłoczony na zimno olej ma temperaturę ok. 17-20 stopni - zaraz po wytłoczeniu jest schładzany do temperatury 2 stopni.

Olej wysyłany jest w specjalnie przygotowanych do przechowywania oleju - ciemnych szklanych butelkach. Po otwarciu należy przechowywać w lodówce.

Wysyłki oleju realizowane są jedynie za pośrednictwem firmy kurierskiej od poniedziałku do czwartku, co gwarantuje dostawę do Klienta już na 2 dzień po wytłoczeniu oleju. Czas realizacji zamówienia wynosi do 7 dni roboczych. O dniu wysyłki Klient jest informowany indywidualnie.Nasiona chia są cenione za ich zdolność do zapewnienia organizmowi zrównoważonej energii ... tłumaczenie słowa "chia" z języka starożytnych Majów to "siła". Pomimo używania od wieków jako dodatek do żywności, dopiero niedawno nasiona chia uznano za cenne dla zdrowia pożywienie. To prawdziwy koktajl zdrowia, bogaty w kwasy Omega-3 i Omega-6, a także żelazo, potas i fosfor. Wspomaga pamięć, wpływa na lepszą koncentrację, jest polecany osobom wykonującym pracę umysłową. Pomaga w leczeniu schorzeń hormonalnych, w tym depresji.

Jest bogaty w przeciwutleniacze, reguluje procesy zachodzące w organizmie. Spowalnia starzenie się skóry, idealny dla skóry dojrzałej i ze zmarszczkami. Odżywia i nawilża skórę, znakomicie nadaje się do suchej i podrażnionej skóry. Ma działanie przeciwnowotworowe, m.in. udowodnione działanie przeciwko rakowi piersi. Pomaga zapobiegać chorobom serca i nadciśnieniu. Wspomaga metabolizm, reguluje układ trawienny. Polecany dla cukrzyków, obniża cholesterol i pomaga regulować insulinoodporność. Błonnik zawarty w nasionach chia może absorbować do 10-12-krotnie więcej wody niż sam waży, stając się żelopodobną substancja i rozszerzając się w żołądku. Teoretycznie powinno to zmniejszyć ilość spożywanego pokarmu, spowolnić wchłanianie i tym samym zmniejszyć ilość spożywanych kalorii.

1. Naturalne nawilżanie skóry:

Olej Chia zapewnia znacząco większe nawilżenie skóry, a także zmniejsza proces naskórkowej utraty wilgotności i zwiększa funkcje naturalnej bariery ochronnej skóry. Niektórzy badacze dodają, że olej z nasion Chia jest również stosunkowo bogaty w błonnik, co pozwala absorbować wilgoć z głębszych tkanek lub nawet na powierzchni skóry, tworząc dodatkowy efekt nawilżający.


2 . Zamiast tłustych kremów do twarzy:

Z wiekiem u każdego bariera zewnętrznej warstwy skóry, czyli naskórka, staje się zagrożona z powodu przerzedzenia i osłabienia komórek, co utrudnia skórze naprawę i regenerację. Miejscowe zastosowanie kwasów omega-3 i omega-6, których olej Chia zapewnia w odpowiedniej ilości, rzeczywiście pomaga wzmocnić naskórek. Stosowany bezpośrednio na skórę może zapewnić właściwe odżywienie, przyczyniając się do szybszej i skuteczniejszej poprawy struktury i jakości skóry.


3. Natłuszczająco-nawilżający olejek do ciała:

Można stosować bezpośrednio na suchą lub lekko wilgotną skórę, najlepiej po umyciu lub kąpieli. Przeciwdziała powstawaniu rozstępów.

4. Olejek pielęgnacyjny do dłoni i paznokci:

Olejek należy wcierać w zniszczoną skórę dłoni i płytki paznokci, w szczególności zwracając uwagę na skórki.

LifeWellness
234
116 Przedmioty

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.