CZARNUSZKA ZIARNO Zobacz większe

CZARNUSZKA ZIARNO 1 KG

CC77-63294

Nowy produkt

22,00 zł brutto

Więcej informacji

CZARNUSZKA

Masa netto 1 kg ( wydajność ok 0,3 l oleju)

Kraj pochodzenia: Indie

Wartość odżywcza produktu

na 100g produktu

Wartość energetyczna

1060 kJ/259 kcal

Tłuszcze

w tym kwasy tłuszczowe nasycone

15,0 g

0,5 g

Węglowodany

w tym cukry

52,0 g

0,3 g

Błonnik

12,0 g

Białko

16,0 g

Sól

0,02 g

Czarnuszka to przyprawa o ostrym, korzennym smaku; najczęściej dodawana jest do pieczywa, serów oraz tłustych mięs; można dodawać do kiszonej kapusty oraz ogórków konserwowych.

Olej z czarnuszki potrafi cofnąć proces starzenia się skóry! Jego dobroczynne działanie wpływa na wiele aspektów naszego ciała. Jest uniwersalny, nie niesie ze sobą skutków ubocznych, a efekty – widoczne są błyskawiczne.

Ma działanie immunoprotekcyjne. Zawarte w niej związki wzmacniają układ odpornościowy, pobudzając m.in. syntezę interferonu czy wzrost ilości limfocytów i makrofagów stojących na straży naszego zdrowia.

Poprawia samopoczucie alergikom. Regularne przyjmowanie oleju z czarnuszki przez 6-8 tygodni powoduje znaczną poprawę symptomów. Czarnuszka – podobnie jak witamina C – jest świetnym antyhistaminikiem.

Pomocna dla astmatyków. Po kilku tygodniach stosowania oleju z czarnuszki uzyskano znaczącą poprawę u 80% badanych (szczególnie pozytywnie odpowiadały dzieci): poprawiła się wydolność płuc, ustąpił świszczący oddech i można było zmniejszyć dawki konwencjonalnych farmaceutyków (inhalatorów).

Pomoże uporać się z anemią. W wielu badaniach wykazano, iż regularne stosowanie oleju z czarnuszki podnosiło poziom hemoglobiny i erytrocytów.

Ma silne działanie antybakteryjne, antywirusowe i przeciw grzybicze.

Opinie

Napisz opinię

CZARNUSZKA ZIARNO 1 KG

CZARNUSZKA ZIARNO 1 KG

Produkty powiązane