Ziołowy Dobrostan Na Ciśnienie Krwi BIO

19,90 zł
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Ziołowy Dobrostan Na Ciśnienie Krwi - mieszanka ziół z koniczyną łąkową 20 saszetek (masa netto 50 g)

Mieszanka złożona z ekologicznych suszonych, rozdrobnionych różnych części roślin, takich jak: koniczyna łąkowa, serdecznik pospolity, czarna porzeczka, oregano, gryka zwyczajna, bez czarny.

Koniczyna łąkowa wspiera układ sercowo-naczyniowy, pomaga normalizować ciśnienie krwi. Serdecznik zwiększa elastyczność i wytrzymałość naczyń krwionośnych i ścian naczyń włosowatych, normalizuje ciśnienie krwi. Czarna porzeczka wspiera krążenie. Bez czarny przyczynia się do poprawy krążenia krwi. Oregano normalizuje ciśnienie krwi.

Sposób przygotowania naparu: saszetkę produktu umieścić w naczyniu szklanym o pojemności 250 ml i zalać wrzącą wodą. Przykryć i odstawić na 10-15 minut. Wyjąć saszetkę. Pić po wystudzeniu. Zalecane spożycie: 3 razy dziennie po 1 szklance naparu. Uwaga: 1 saszetka może być zaparzana 3-krotnie, co oznacza, że opakowanie mieszanki ziołowej starczy na 20 dni codziennego spożycia przez jedną osobę.

Składniki:

ziele koniczyny łąkowej EKO - 30%

ziele serdecznika EKO - 25%

liść czarnej porzeczki EKO - 20%

owoc bzu czarnego EKO - 15%

ziele oregano EKO - 5%

łuska gryki EKO - 5%

Najlepiej spożyć przed 01.11.2024 r.

Uwagi! Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Spożywanie produktu jest niewskazane w okresie ciąży i karmienia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego trybu życia. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.LifeWellness
234
96 Przedmioty

Specyficzne kody