Ziołowy Dobrostan Na Serce BIO

19,90 zł
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Ziołowy Dobrostan Na Serce - mieszanka ziół z serdecznikiem 20 saszetek (masa netto 50 g)

Mieszanka złożona z ekologicznych suszonych, rozdrobnionych różnych części roślin, takich jak: serdecznik pospolity, głóg jednoszyjkowy, koniczyna łąkowa, melisa lekarska, pokrzywa zwyczajna, gryka zwyczajna.

Serdecznik wspiera zdrowie układu sercowo-naczyniowego, poprawia pracę serca, wzmacnia naczynia krwionośne. Głóg wspomaga krążenie, relaksuje, uspokaja. Koniczyna łąkowa poprawia funkcję serca. Melisa wspiera układ krążenia. Pokrzywa poprawia krążenie żylne.

Sposób przygotowania naparu: saszetkę produktu umieścić w naczyniu szklanym o pojemności 250 ml i zalać wrzącą wodą. Przykryć i odstawić na 10-15 minut. Wyjąć saszetkę. Pić po wystudzeniu. Zalecane spożycie: 3 razy dziennie po 1 szklance naparu. Uwaga: 1 saszetka może być zaparzana 3-krotnie, co oznacza, że opakowanie mieszanki ziołowej starczy na 20 dni codziennego spożycia przez jedną osobę.

Składniki:

ziele serdecznika EKO - 30%

owoc głogu EKO - 20%

kwiat głogu EKO - 20%

ziele koniczyny łąkowej EKO - 10%

liść pokrzywy EKO - 8%

ziele melisy EKO - 7%

łuska gryki EKO - 5%

Najlepiej spożyć przed 01.11.2024 r.

Uwagi! Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Spożywanie produktu jest niewskazane w okresie ciąży i karmienia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego trybu życia. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

1204
82 Przedmioty

Specyficzne kody