Ziołowy Dobrostan Na Nerki BIO

19,90 zł
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Ziołowy Dobrostan Na Nerki - mieszanka ziół z kłączem perzu 20 saszetek (masa netto 50 g)

Mieszanka złożona z ekologicznych suszonych, rozdrobnionych różnych części roślin, takich jak: perz właściwy, jałowiec pospolity, bez czarny, krwawnik pospolity, mniszek lekarski, gryka zwyczajna.

Perz tradycyjnie stosowany jest w celu wspomagania funkcji wydalniczej nerek a także w celu ułatwienia kontroli masy ciała. Jałowiec tradycyjnie używany jest w celu zwiększenia eliminacji wody przez nerki. Bez czarny pomaga w kontroli wagi. Krwawnik wspomaga funkcję wydalniczą nerek. Mniszek lekarski pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji układu moczowego.

Sposób przygotowania naparu: saszetkę produktu umieścić w naczyniu szklanym o pojemności 250 ml i zalać wrzącą wodą. Przykryć i odstawić na 10-15 minut. Wyjąć saszetkę. Pić po wystudzeniu. Zalecane spożycie: 3 razy dziennie po 1 szklance naparu. Uwaga: 1 saszetka może być zaparzana 3-krotnie, co oznacza, że opakowanie mieszanki ziołowej starczy na 20 dni codziennego spożycia przez jedną osobę.

Składniki:

kłącze perzu EKO - 30%

owoc jałowca EKO - 20%

owoc bzu czarnego EKO - 20%

ziele krwawnika EKO - 17%

korzeń mniszka lekarskiego EKO - 8%

łuska gryki EKO - 5%

Najlepiej spożyć przed 01.11.2024 r.

Uwagi! Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Spożywanie produktu jest niewskazane w okresie ciąży i karmienia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego trybu życia. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

344
92 Przedmioty

Specyficzne kody